11.06.2018

Розпочали роботу пришкільні майданчики

   Цього року за підтримки голови районної державної адміністрації  Наталії Бараненко,  4 червня  розпочали роботу пришкільні майданчики з денним перебуванням в закладах освіти району.


Виховна робота в пришкільних майданчиках поєднує відпочинок, працю, спорт та пізнавальну, естетичну, екологічну, оздоровчу діяльність. Основною метою роботи є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації оздоровлення дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку. Зміст, форми та методи роботи сприяють розвитку ініціативи та самодіяльності дітей, спрямовані на формування загальнолюдських духовних цінностей на основі історико-культурних традицій рідного краю.

Перший день в літніх пришкільних таборах пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи таборів, інструктажем з правил техніки безпеки в таборах і поза їх межами; на святкових лінійках озвучували девізи та малювали емблеми таборів та загонів, відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день у таборах буде корисним та яскравим!