11.07.2018

Роздільна рятувальники ліквідували пожежу сухої трави, а у с. Новокрасне у літній кухні

10 липня 2018 року о 12:48 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини ( далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. І. Франка горить суха трава.

На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. 20 хвилин знадобилося роздільнянським пожежним, щоб ліквідувати пожежу сухої трави на площі 500 м².

Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

 А 11 липня 2018 року о 05:12 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Новокрасне горить літня кухня у господарки, 1969 року народження. Територія належить Степанівській сільській раді.

На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Через 50 хвилин пожежу було ліквідовано роздільнянськими пожежними та врятовано від полум’я поруч розташований приватний будинок. Вогонь знищив літню кухню на площі 20 м². Причина пожежі – встановлюється.

На щастя, загиблих та постраждалих в обидвох цих пожежах – немає.  

Загалом, від початку 2018 року на території Роздільнянського району сталося 87 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє людей.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!