08.11.2019

Робочий виїзний візит керівництва до амбулаторій с. Кам’янка та с.Яковлівка

В рамках реформи сільської медицини на території Роздільнянського району продовжується будівництво 3 лікарських амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

6 листопада голова райдержадміністрації Наталія Бараненко спільно з очільником обласного управління капітального будівництва Любов’ю Данелія, радником голови Одеської облдержадміністрації Денисом Ванаш здійснили виїзний візит до амбулаторій с. Кам’янка та с.Яковлівка, під час якого поспілкувались з головами Кам’янської та Яковлівською сільськими радами Анатолієм Петровським, Валентиною Павличенко та представниками підрядної організації.


Голова Кам’янської сільської ради Микола Петровський озвучив потреби на виділення додаткових коштів з обласного бюджету на благоустрій території, загальна вартість яких складає близько 5 млн. грн., з яких сільрада готова виділити 2,5 млн. грн.

“Приємно бачити, як швидко виросли стіни та з'явився дах у нових амбулаторіях. Ми всі чекаємо на відкриття нових будівель, в яких мешканці зможуть отримати якісну медичну послугу”, – поділилась враженнями Наталія Вікторівна.

Також присутніми піднімалось питання розірвання договору з підрядною організацією яка призупинила роботи по будівництву амбулаторії на території с.Яковлівка.

Денис Володимирович, як представник голови Одеської облдержадміністрації запевнив, що прикладе максимум зусиль для завершення будівництва Яковлівської амбулаторії.