10.07.2018

Робоча нарада з питань питання ремонту найбільш аварійних ділянок автомобільних доріг

Одним із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки - є будівництво доріг. Одеською обласною державною адміністрацією на експлуатаційне утримання доріг в Роздільнянському районі виділено 2 млн. 855,5 тис. грн.
09 липня голова райдержадміністрації Наталії Бараненко провела робочу нараду за участю керівника ДП "Одеський облавтодор" Андроніка Єгазаряна, його заступника Олександра Мальцева та представника Служби автомобільних доріг в Одеській області Володимира Зайченка.

На нараді обговорювались питання першочергового ремонту найбільш аварійних ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Ремонтні роботи будуть здійснюватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету на експлуатаційне утримання таких доріг в Роздільнянському районі.
З метою визначення об’єму ремонтних робіт учасники наради здійснили виїзд на автомобільну дорогу загального користування місцевого значення О160506 ст. Вигода-Роздільна. Дана дорога з’єднує населенні пункти Виноградарської, Кіровської та Буцинівської сільських рад з районним центром та на сьогодні є непроїзною. В ході обстеження керівництво ДП "Одеський облавтодор" зустрілись з головами сільських рад Миколою Марциненко, Валентиною Косовською та депутатом районної ради Михайлом Панкратовим. Також за попередньою домовленістю з головами органів місцевого самоврядування ремонтні роботи будуть частково фінансуватись з місцевих бюджетів.
За результатом виїзду досягнуто домовленість про взаємодію органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Службою автомобільних доріг та підрядними організаціями для максимально ефективного використання коштів, направлених на ремонт доріг в районі.