15.04.2019

Робоча нарада з метою належної підготовки до проведення комплексної перевірки

З метою належної підготовки до проведення комплексної перевірки та оцінки діяльності щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту відбулась робоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко за участі заступника голови райдержадміністрації Наталії Тарнавської.


Наталія Вікторівна поінформувала присутніх, що Головним управлінням ДСНС України в Одеській області з 15 по 24 квітня 2019 року заплановано проведення комплексної перевірки та оцінки діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо реалізації  державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій, а також готовності до дій за призначенням.

Виступаючи, головний фахівець Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС в Одеській області Руслан Гащенко довів до відома про перелік питань, які будуть розглянуті під час перевірки. Звернуто увагу на необхідність перегляду та, у разі необхідності – оновлення робочої документації спеціалізованих служб цивільного захисту. Також було надані рекомендації щодо підготовки документації служб згідно вимог чинного законодавства.

За результатами обговорення та з метою підготовки до перевірки були надані певні доручення причетним.