05.12.2018

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Управління соціального захисту населення запрошує всіх учасників  антитерористичної операції скористатися можливістю безкоштовно пройти реабілітацію, а саме оздоровитись на базі санаторно-курортного закладу чи реабілітаційного центру, де можуть надаватись послуги  в індивідуальній та груповій формі.

Тривалість курсу у стаціонарних умовах не перевищує 18 днів і може проводитися не більше ніж один раз протягом року.

Проїзд учаснику АТО до реабілітаційної установи та назад відшкодовується управлінням соціального захисту населення при наявності проїзних квитків не більше 658,2 грн.

Для проходження психологічної реабілітації учаснику антитерористичної операції необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців — за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу) та надати відповідні документи:

-         заява;

-         копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

-      копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції  або забезпечення її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичній операції у період її проведенням.

 

За детальнішою інформацією можна звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою: 


м. Роздільна, вул. Європейська, 37, каб. № 16 (2 поверх) або за тел.: 04853-3-14-09