21.05.2020

Проведено позачергове засідання комісії техногенної безпеки та надзвичаної ситуації

20 травня 2020 року проведено позачергове засідання комісії техногенної безпеки та надзвичаної ситуації під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Приходько.

 

 На порядку денному розглядались два питання, серед яких, було розглянуто питання про виконання рішення Роздільнянської районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо роботи продуктових ринків з якого виступив начальник Роздільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Олег Гнисюк.

Олег Миколайович доповів, що на виконання рішення позачергового засідання районної  комісії з питань ТЕБ та НС з 1 травня 2020 року були відкриті продовольчі ринки в м. Роздільна та через 10 днів два ринки в с. Кучурган. На даний час вимоги не повністю виконуються – допускаються на ринок люди без масок. Були виписані три приписи, були оштрафовані біля 7 чоловік за недотримання вимог. Але основне питання – це наявність по вул. Привокзальній стихійної торгівлі.

  

Очільник району зауважив, що у звʼязку з послаблення карантину дозволено роботу продуктових ринків. Тому торгівля по м.Роздільна, вул. Привокзальній можлива лише при дотримані правил, встановлених для ринків.

Комісією було вирішено:

  1. Роздільнянській міській раді привести торгівлю по вул.. Привокзальній до санітарних вимог, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року №14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та рішення районної комісії ТЕБ та НС від 30.04.2020 року №14.
  2. Керівникам агропродовольчих ринків запропонувати усунути недоліки, які виявлені Роздільнянським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.
  3. Роздільнянському районному відділу поліції ГУ НП України в Одеській області, головам органів місцевого самоврядування проводити роботу щодо недопущення неконтрольованої стихійної торгівлі на прилеглій до агропродовольчого ринку території.

 

 Докладніше з протоколом №17 можна ознайомитись за посиланням