24.04.2019

Проведена зустріч з представниками компанії Wuka Trade (Ningbo) з провінції Цзянсу

23 квітня 2019 року головою райдержадміністрації Наталією Бараненко проведена  зустріч з представниками компанії Wuka Trade (Ningbo) з провінції Цзянсу, Китайської народної республіки, які приїхали до  Роздільнянського району з робочим  візитом щодо знайомлення з місцевим сільським господарством та можливостю інвестування у його  розвиток.  


Зустріч проходила у теплій та діловій атмосфері. Голова Роздільнянської районної державної адміністрації Наталія Бараненко  - вітаючи закордонних гостей, висловила сподівання, що партнерство, яке започатковується є важливим етапом розвитку наших регіонів, подальша плідна співпраця у різних галузях, зокрема, у сільському господарстві, промисловості, туризмі надасть можливість більше дізнатись один про одного,  сприятиме розкриттю потенціалу нашого району на міжнародному рівні та буде позитивно вливати на позитивний імідж Роздільнянщини.

 

До обговорення інвестиційних можливостей району, а саме сільськогосподарськими  ресурсами, виробничими потужностями, туризмом та розвитком торгівлі долучились заступник голови райдержадміністрації Наталія Тарнавська та начальник управління  розвитку та інвестицій райдержадміністрації Ігор Романенко.

Наприкінці зустрічі  за  давньої  українською  традицією  Наталія Вікторівна  як  гостинна  господиня  району   вручила представникам Китайської народної республіки  невеличкі  подарунки  - сувеніри.