06.09.2018

Пройшов семінар для безробітних «З орієнтації на службу у Збройних силах України»

На семінар для безробітних «З орієнтації на службу у Збройних силах України»  до Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ завітали представники Білгород-Дністровського  прикордонного загону: Геннадій Ратушняк та Андрій Міхін.


Військові  розповіли про те, що триває набір кандидатів на службу за контрактом до Державної прикордонної служби України, а саме у підрозділи, які розташовані в межах Одеської області, зокрема в Роздільнянському районі, на постах в Лучинському, Степанівці, Кучурганах, Лиманському. Були запропоновані такі вакансії: інспектор прикордонної служби, дільничний інспектор прикордонної служби, кінолог, водій, моторист, зв’язківець, оператор, технік тощо.


Запрошуючи на службу, прикордонники навели низку переваг. Це гідна заробітна плата, виплата матеріальних допомог, забезпечення військовим одягом, оплачувана відпустка, можливість безкоштовного навчання, кар’єрне зростання.

Безробітним було продемонстровано відеоролік про будні прикордонників.

Після семінару бажаючі мали змогу поспілкуватися з представниками Білгород-Дністровського прикордонного загону щодо можливого  працевлаштування.