15.05.2019

Пройшла робоча нарада голови райдержадміністрації Наталії Бараненко з питань підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2019.

Одним із найважливіших завдань Роздільнянської районної державної  адміністрації  у сфері соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок, охоплення організованими формами оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки відповідно до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Права дитини на відпочинок і дозвілля визначені Конвенцією ООН про права дитини, що ратифікована Україною в 1991 році, Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». тому  14 травня  п.р. в районній державні  адміністрації  пройшла  робоча нарада   голови   райдержадміністрації  Наталії Бараненко з питань  підготовки  та проведення  оздоровчої кампанії 2019.


Відповідно до абз. 4 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із місцевого бюджету виділяється фінансування на проведення заходів (надання послуг) з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. За останні роки відбувається тенденція збільшення переліку категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

З метою поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей за районною програмою «Відпочинок та оздоровлення дітей району» планується  придбати  путівки для   оздоровлення  дітей  у період літніх канікул на узбережжі Чорного моря.

Також  за   районною програмою  «Освіта Роздільнянщини» на 2019-2022 роки»  планується  відкрити  12 пришкільних  таборів  відпочинку  для 500 дітей.

Крім того,   на  території району  будуть  працювати  два  літних табори з  денним  перебуванням  «Чемпіон» та  «Патріот»