16.08.2019

Пройшла нарада з органами місцевого самоврядування.

13 серпня під керівництвом голови райдрежадміністрації Наталії Бараненко пройшла нарада з органами місцевого самоврядування.
На порядку денному розглядалось сім питань.
З першиз двух питаннь виступила начальник відділу у Роздільнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Вікторія Шабро. Вікторія Вікторівна закликала присутніх провести роботу щодо встановлення меж населених пунктів та проведення нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.
 

З наступних питаннь доповів провідний спеціаліст відділу карантину рослин Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Віктор Поштаренко. А саме, про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.04.2018 року № 355/А-2018 «Про затвердження плану заходів з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Одеської області на 2018-2022 роки». Доповідач назвав основні заходи, які проводяться на виконання зазначеного розпорядження та закликав голів Буцинівської, Понятівської та Щербанської сільських рад затвердити програми з локалізації та ліквідації амброзії полиносної.
Крім того, Віктор Вікторович ознайомив присутніх зі змінами в законодавстві ЄС стосовно експорту картоплі до країн ЄС та здійснення фітосанітарних заходів для формування Переліку осіб, які планують експорт ячменю, кукурудзи та сої до 'Китайської Народної Республіки на виконання Протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог.

Про проведення другого відкритого міжрайонного фестивалю меду "Спас іде - гостей веде!" інформувала особисто голова РДА Наталія Бараненко, яка перерахувала основні організаційні моменти та запросила присутніх бути учасниками та гостями цього фестивалю.