26.06.2020

Привітання начальника 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області

Шановні мешканці Роздільнянського району!

Шановні колеги по роботі!

 

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України! 28 червня 1996 року стало початком нової епохи в історії нашої країни. У цей день, 24 роки тому, Верховна Ради України прийняла основоположний Закон – Конституцію України.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу України жити у власній демократичній державі. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку та зміцнення правової європейської країни.

Пожежно-рятувальні підрозділи 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області цілодобово стоять на варті пожежної і техногенної безпеки нашого краю, захищають життя та майно громадян від пожеж та надзвичайних ситуацій. Усі разом, кожен на своїй варті, ми вносимо значний внесок у розвиток нашої країни.  Ми робитемо все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

У цей урочистий день від щирого серця бажаю Вам добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки заради майбутнього рідної України!

Нехай це свято додасть нам наснаги і впевненості у власних силах та у  досягненні поставлених цілей! Слава Україні!

 

З повагою,

 

Начальник 5-го ДПРЗ

ГУ ДСНС України в Одеській області

полковник служби цивільного захисту                                Олександр ЯРОВИЙ