06.12.2018

Приєднуйся до поліції!

Роздільнянська районна філія Одеського ОЦЗ співпрацює з Роздільнянський відділом поліції щодо добору кандидатів на службу - проводяться семінари для безробітних, круглі столи тощо. Цього тижня відбулася зустріч, на якій директор Роздільнянської районної філії О.П.Кукішева та начальник кадрового забезпечення, підполковник поліції В.Г.Сіміцар обговорили шляхи подальшої спільної роботи щодо укомплектування заявлених вакансій.


Представник поліції надав інформацію, що може стати корисною для безробітних, які планують пов’язати свою долю саме із службою у поліції.  Призначення на службу до поліції здійснюється через конкурсний відбір та відповідно до номенклатури посад, яку затверджує Міністерство внутрішніх справ України. Право на участь у конкурсі мають громадяни України віком від 18 років, які мають повну загальну середню освіту, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які володіють українською мовою. Так, сьогодні поліцейським пропонують гідну заробітну плату та умови несення служби, матеріальні допомоги, повний соціальний пакет.

Особливу увагу акцентували на  тому, що розпочалася агітаційна кампанія із вступу до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів до Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України за такими спеціальностями: «право, «правоохоронна діяльність», «психологія», «кібербезпека», надано інформацію щодо етапів відбору кандидатів, які бажають стати поліцейськими.

Інформацію щодо участі у конкурсі  щодо відбору на посади поліцейських, а також перелік відповідних навчальних закладів розміщено в інформаційному секторі Роздільнянської районної філії.