08.11.2019

Працівників культури району привітали з професійним святом

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 08 листопада 2019 року в районному Палаці культури привітання приймали ті, хто створює святковий настрій всім: від наймолодшого до найстаршого, хто відкриває кожній людині двері у світ прекрасного, виховують духовність, культуру і любов до своєї землі.


Почесними гостями свята були голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко, заступник голови районної ради Сергій Крилов та Роздільнянській міський голова Валерій Шовкалюк.

- Ми звикли, що жодна подія в районі не обходиться без культпрацівників. Бажаю вам найбільшого задоволення від втілення всіх творчих задумів. Мистецьких вам злетів, удачі і натхнення. Міцного здоров’я, сімейного затишку, вдячності за працю, яка славить наш край з багатющим джерелом народних талантів, – наголосила у привітанні Наталія Вікторівна.


Очільники району, вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації, районної ради та міської ради кращим працівникам культури та привітали всіх присутніх зі святом. Висловили подяку усім культпрацівникам за їх таку необхідну роботу по відродженню та розвитку української народної творчості, побажали всіляких життєвих гараздів .

Приємно об'єдналось нагородження з чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності.

Вдивляючись у неповторне сяйво щирих очей усіх присутніх на святі: бібліотекарів, співаків, танцюристів, гумористів і неперевершених музикантів, аматорів народної творчості, усіх, хто щоденною копіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру, віримо в безсмертя народного мистецтва. Доки є такі люди, які щоденно кладуть на жертовний вівтар життя свою творчість, аби теплом сердець зігріти життя інших людей, доти буде існувати український народ, буде процвітати та існувати наша нація.

Зі святом!