12.07.2019

Популяризація серед населення можливостей працевлаштування безробітних мешканців району на військову службу за контрактом

Співпраця Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ з Роздільнянським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки і Державною прикордонною службою в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних мешканців району на військову службу за контрактом, підвищення престижності військової професії в районі, носить системний характер. Тому триває послідовний пошук нових дієвих форм та методів роботи з безробітними щодо залучення їх до військової служби за контрактом.

Так для осіб, які шукають роботу, був організований семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України. У семінарі взяли участь представники Районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і Прикордонної служби.


Старший інструктор відділення рекрутингу І.В Сусол та начальник відділення рекрутингу І.В. Пекарський надали детальну інформацію щодо прийому та вимог до кандидатів, зазначивши, що на військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Окремо він зупинився на соціальному забезпеченні військовослужбовців-контрактників.

Старший  офіцер центру комплектування прикордонної служби  України в Одеській області Геннадій Ратушняк повідомив про те, що триває набір кандидатів на службу за контрактом до Державної прикордонної служби України, а саме у підрозділи, які розташовані в Роздільнянському районі – Лучинському, Степанівці, Кучурганах, Лиманському.

Виступаючі поінформували про всі переваги служби за контрактом, зокрема: гідне грошове забезпечення, матеріальні допомоги, гарантії соціального, страхового, медичного та пенсійного забезпечення, безкоштовне харчування в дні служби, компенсація за оренду житла, надання можливості проходження навчання в навчальних центрах на бюджетній основі. Було зроблено акцент на вимогах до кандидатів:  це мають бути громадяни України  від 18 до 50 років із задовільним станом здоров’я, повною середньою освітою та відсутністю судимості.

Безробітні, яких зацікавили пропозиції військових, пройшли співбесіду.