22.02.2021

Питання про про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району розглянули на комісії ТЕБ та НС

На черговому засіданні комісії ТЕБ та НС, що пройшла під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Приходька було розглянуто питання про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Роздільнянського району  у 2021 році начальник Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Сергій Кузьменко, який довів до відома присутніх основні вимоги “Правил охорони життя людей на водних об'єктах України”.

За результатами обговорення та з  метою попередження загибелі людей на воді комісія вирішила:


1. Головам територіальних громад району до 01.05.2021р. визначити земельні ділянки та водного простору, який придатний для організації пляжів, пунктів прокату плаваючих засобів, водних атракціонів, місць для занять водними видами спорту, любительського і спортивного рибальства та надати до Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області копії відповідних рішень та затверджені копії карт-схем земельних ділянок та водного простору.

2. Лиманській селищній раді спільно з відповідними підрозділами Держприкордонслужби до 01.05.2021р. в межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району визначають місця масового відпочинку людей, купання, рибальства, використання водних об’єктів з виробничою та фізкультурно-оздоровчою метою. визначити земельну ділянку та водний простір, який придатний для купання на території смт. Лиманське та привести її у відповідність до вимог “Правил охорони життя людей на водних об'єктах України”.

3. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Роздільнянської РДА, головам територіальних громад заборонити керівникам освітніх закладів, в тому числі керівнику дитячого оздоровчого табору, організацію вивозу дітей на водні об'єкти, які не відповідають “Правилам охорони життя людей на водних об'єктах України”.

4. Роздільнянському МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області під час купального сезону проводити  роз'яснювальну роботу в засобах масової інформації щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах.

5. Власникам (орендарям) водних об’єктів забезпечити виконання вимог “Правил охорони життя людей на водних об’єктах України