09.08.2018

Питання підготовки закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року знаходиться на особистому контролі керівництва

Підготовка закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року знаходиться на особистому контролі керівництва, тому 9 серпня головою райдержадміністрації Наталією Бараненко проведено робочу нараду з цього питання.

У засіданні прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Тарнавська, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, КУСВТГРР «Роздільнянській районний центр забезпечення та обслуговування та закладів та установ освіти», КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» та управління Держпродспоживслужби у Роздільнянському районі.


За інформацією  начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталії Красножон, з метою підготовки навчальних закладів району до нового навчального року, проведена відповідна робота по завершенню капітальних та поточних ремонтів освітніх закладах.

Чималу увагу під час наради було приділено підготовці закладів освіти до опалювального сезону про, що розповіли в.о. директора КУСВТГРР «Роздільнянській районний центр забезпечення та обслуговування та закладів та установ освіти» Микола Сухой та в.о. директора КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» Віктор Бакланов.


За результатами обговорення зазначених питань Наталією Вікторівною були надані відповідні доручення.

Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.08.2018 року №525/А-2018 «Про підготовку закладів освіти району до початку 2018/2019 навчального року»  сформовано склад комісії якою буде здійснена перевірка готовності закладів освіти району до нового навчального року.