12.06.2018

Перемога нашого району в обласному конкурсі «Краща медсестра Одеського регіону-2018 року»

Професія медсестри настільки багатогранна і відповідальна, що важко уявити хоча б один лікувальний заклад без їх присутності. Гарна медсестра - це порядок у відділенні, своєчасне виконання всіх лікарських призначень і ще багато іншого.

Люди цієї професії більше ніж лікарі спілкуються з пацієнтами, і це вимагає особливих навичок комунікації та стресостійкості. Вони повинні розбиратися в психології людей, відрізняти дійсні скарги хворого на нездужання від простої вимоги підвищеної уваги до своєї особи. Тому професія медсестри – це дуже відповідальне заняття, це не просто робота, а й спосіб життя.

7-8 червня 2018 року відбувся обласний конкурс «Краща медсестра Одеського регіону-2018 року»,  в якому приймали участь 11 медичних сестер лікувальних закладів   Одеської області.  Роздільнянський район  представляла медична сестра поліклінічного відділення КЗ «Роздільнянська ЦРЛ» Багацька  Юлія.             Конкурс проходив в три  етапи:

 - тестування по медичним навичкам  з хірургії, терапії, педіатрії,  акушерства. Наша учасниця набрала найбільшу з усіх учасників  кількість балів – 97 з 100 можливих.

  - практичні навички з хірургії, терапії, педіатрії – 77 балів 

  - третій етап - обробка рук – 4 бала  з 5 можливих.

По результатам  конкурсу медична сестра нашого району зайняла почесне І місце.

Це був 15-тий  ювілейний обласний конкурс в якому наш район  приймав участь  14 разів і  займав 10 разів  почесні місця, що вказує на високий професіоналізм медичних сестер району.