07.09.2018

Підвищення кваліфікації за темою «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців»

У період з 04 по 06 вересня відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України було організовано проведення тематичного короткотермінового семінару за темою «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців» за участю керівників структурних та територіальних підрозділів Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.
У перший день семінару відбулися цікаві тематичні дискусії та розглянуті теми: «Демократизація публічної влади: розвиток соціального капіталу, взаємодія органів публічної влади з громадськістю, захист персональних даних», «Нові підходи до професійного навчання публічних службовців з метою формування антикорупційної культури: досвід України та країн-членів ЄС», «Створення мотиваційного клімату в колективі органу публічної влади: ділова етика взаємовідносин» та «Практика використання методів психологічного впливу в процесах управління».

5 вересня відбулося виїзне практичне заняття на базі головного офісу Національної спілки журналістів України, у ході якого було відбулося знайомство з головою спілки Юрієм Работіним. Під час зустрічі обговорювалось питання публічного виступу в діяльності сучасного керівника органу публічної влади. Цього ж дня відбулась тематична дискусія з головним редактором газети Одеської обласної ради «Одеські вісті» Іваном Шевчуком на базі редакції газети з питання «Основні принципи роботи представника органу публічної влади із ЗМІ» та «Методи формування кредиту довіри до представника органу публічної влади». Під час зустрічей слухачі мали можливість спілкування з керівництвом та фахівцями і отримати відповіді на турбуючи питання.

6 вересня присутні прослухали лекцію за темою «Політична етика як нормативна структура ідентичності та основа національної єдності», круглий стіл «шляхи формування та підтримки позитивного іміджу місцевої влади», тематична дискусія «Імідж органів публічної влади через аналіз підсумків чвертьвікових перетворень на пострадянському простору».
Слухачі високо оцінили належний рівень організації семінару та роботу викладацького складу. Висловили вдячність керівництву Одеського регіонального інституту державного управління, відділу підвищення кваліфікації за надану можливість отримати теоретичні та практичні знання під час семінару та виїзне заняття.