07.11.2019

Огляд реконструкції очисних споруд керівництом району

7 листопада поточного року під час робочої поїздки голови районної державної адміністрації Наталії Бараненко до Степанівської сільської ради відбулась робоча зустріч з директором СФ СП «Вітмарк-Україна» ТОВ Вадимом Перфірьєвим. Одною з основних причин візиту став огляд реконструкції очисних споруд. Як повідомив директор підприємства, на даний час здійснюються ремонтні роботи, які планується завершити до кінця поточного року.

Вже проведені роботи по заміні трубопроводу з заводу до очисних споруд, а також збільшено їх пропускну потужність. Сільський голова Світлана Щербакова звернула увагу на те, що останнім часом випадки пориву трубопроводу відсутні.В супроводі директора та спеціалістів підприємства було відвідано очисні споруди, де наглядно присутні змогли ознайомитись з технологією очистки стічних вод та роботами з реконструкції. Особливо присутніх цікавив сам технологічний процес фізичної і біологічної очистки, під час якого використовуються біологічні організми (хлорела, мікроорганізми-бактерії), з яким ознайомив майстер сантехнічної дільниці СФ СП «Вітмарк-Україна» ТОВ Сергій Долта.


За підсумками візиту до підприємства голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко зауважила – «Наявність очисних споруд на підприємстві зробить їх робочий процес більш економічним, адже іноді очищені стічні води використовуються повторно для господарських потреб. Особливо приємно, що керівництво заводу дотримується своїх обіцянок та небайдужі до проблем Степанівської сільської ради та району. Сподіваємось на зменшення скарг мешканців щодо забруднення навколишнього середовища та неприємного запаху».