06.11.2019

Народна хорова капела «Ветеран» відзначила свій ювілей – 30 років

6 листопада 2019 року відзначила свій ювілей – 30 років Народна хорова капела «Ветеран» Роздільнянського районного Палацу культури. Привітати з визначною датою аматорський колектив завітало багато шанувальників, учасників та друзів з числа творчої інтелігенції міста та району.

Почесне перше поздоровлення капелі «Ветеран» і його керівнику Галині Стратулат пролунало від заступника голови районної державної адміністрації Наталії Тарнавської.

«Дякую вам за любов до української пісні та збереження народних традицій рідного краю. Нехай ваша неперевершена яскрава творчість і надалі хвилює серця вдячних шанувальників та не знає кордонів, лине від серця до серця і єднає нас в ім’я щасливого майбутнього України» - проговорила у своєму вітанні Наталія Іванівна та вручила грамоту від райдержадміністрації, а також особливо прикрашений іменний торт з надписом «30-років народній хоровій капелі «Ветеран».Долучились з вітаннями також заступник голови районної ради Сергій Крилов, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та всі бажаючі.

Майстерним виконанням українських пісень не залишили байдужими присутніх на ювілейному концерті. Усі традиції та моральні цінності передаються саме у піснях. Пісня – душа народу, безцінна культурна спадщина, яку ми повинні знати та берегти, яка завжди буде супроводжувати кожного з нас у житті.
Музичний репертуар колективу налічує понад 100 пісень, і найулюбленіші були виконанні під час святкового концерту, як хоровою капелою так і ансамблями «Калина» та «Акація», виступ яких викликав у глядачів захоплення, бурхливі овації та оплески.


Вітаємо від щирого серця чудовий колектив, та бажаємо йому міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів, мирного неба, благополуччя та достатку у ваших родинах.