23.02.2021

Нарада в об’єднаній територіальній громаді

22 лютого 2021 року директор Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Кукішева брала участь в апаратній нараді, яка відбулася в приміщенні Роздільнянської об’єднаної територіальної громади.
Під час наради обговорювалися нагальні питання діяльності новоствореної Роздільнянської ОТГ в тому числі питання щодо сфери зайнятості, шляхи подолання безробіття на території громади, заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва та ін.

Була надана інформація про послуги державної служби зайнятості, особливу увагу було приділено одному із дієвих напрямків активної політики зайнятості населення, а саме організації громадських робіт, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи, а також є засобом переходу до постійного працевлаштування. Було доведено до присутніх про необхідність подання до центру зайнятості статистичної звітності, в тому числі інформації про наявність вакансій у новостворених структурних підрозділів Роздільнянської ОТГ. Було доведено до керівництва Роздільнянської ОТГ про необхідність створення комісії з легалізації зайнятості населення та створення нових робочих місць для населення.

У форматі активного спілкування була досягнута домовленість про перспективи реалізації соціально-економічного розвитку громади, окреслені шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства.