13.02.2020

Керівництвом здійснено робочий візит до Понятівської та Кошарської сільських рад.

Налагодження взаємодії виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, закладами освіти і охорони здоров’я на місцях -  запорука ефективної співпраці, швидкого вирішення проблемних питань та покращення якості надання відповідних послуг мешканцям району.

12 лютого 2020 року року голова райдержадміністрації Сергій Приходько здійснив робочий візит до Понятівської та Кошарської сільських рад.

Під час візиту було відвідано Понятівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний нвчальний заклад" та Кошарську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де пройшла зустріч з в.о.директора Оксаною Ємільяновою та директором  Іриною Сазанською.


 
Голову райдержадміністрації було знайомлено з навчальним та виховним процесом закладів. Присутні оглянули навчальні кабінети школи, і опрацювали проблемні питання, які потребують вирішення.

Також керівництвом відвідані інші об'єкти соціально сфери з метою ознайомлення зі станом матеріально-технічної бази закладів.«Турбота про людей, вирішення їх проблем, забезпечення якісними умовами життя-все це стратегічні завдання, які ставить перед собою виконавча влада. Спільно ми досягнемо певних результатів у вирішенні поставлених завдань», - наголосив Сергій Миколайович.

Використовуються фотоматеріали
районної газети "Вперед"