15.03.2019

День відкритих дверей до Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ

Досить актуальне питання сьогодні стоїть перед випускниками шкіл – який шлях обрати після закінчення школи. Та якщо одиннадцятикласники вже майже визначилися, то в учнів дев’ятих  класів ще є час для роздумів. Тому саме їх  було запрошено на День відкритих дверей до Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ, аби по-можливості допомогти зоорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Учням 9-х класів Роздільнянської ЗОШ №2 на чолі з вчителем Світланою Нейченко було проведено екскурсію. Діти із задоволенням ознайомилися з інформаційно-довідковою літературою: папками з описом професій, довідниками учбових закладів області, детально переглянули й матеріали інформаційного куточка для молоді.


Директор О.П.Кукішева ознайомила старшокласників з послугами служби зайнятості, ринком праці району, зробивши акцент на професіях, які користуються попитом,

Заступник директора К.А.Кайданович презентувала  Платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри. Вона розповіла присутнім, що будь-хто, у кого існує потреба у виборі майбутнього напряму професійного, оцінці власних здібностей та навичок та саморозвитку можуть самостійно пройти тестування у дистанційному режимі Запропоновані тести допоможуть визначити швидкість мислення, аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, лідерські та управлінські якості, стресостійкість та адаптивність, здатність до командної роботи, емоційний інтелект, яка сфера підходить, комунікаційні та організаторські здібності, здатність до підприємницької діяльності, орієнтацію на результат чи процес.

Заключним етапом Дня відкритих дверей Роздільнянського РЦЗ було перегляд відеороліків з описом професій  та демонстрація відеороліка про Одеський Центр професійно-технічної освіти.