14.03.2019

День українського добровольця - це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини

14 березня вже третій рік поспіль в Україні відзначатимуть День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Саме сьогодні, в фойє районного Палацу культури відбулась патріотична година, у якій взяли участь голова Роздільнянської райдержадміністрації Наталія Бараненко, представники Роздільнянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на чолі з військовим комісаром Олегом Номеровським, голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко та представники учнівської молоді шкіл міста.
Символічним початком заходу став відеоролик-інтерв’ю з Дмитром Цибенко, першим заступником голови районної державної адміністрації, який на теперішній час є військовослужбовцем, добровольцем, як то кажуть за покликанням душі і серця.


Він умовно звернувся до присутньої молоді зі словами - любити і захищати свою землю, бо іншої нема…Бути гідним нащадком слави справжніх героїв.
Кожен з присутніх гостей мав змогу донести до присутніх свої думки.
Так, Наталя Бараненко в своїй промові зазначила про важливість національно-патріотичного виховання молоді та волонтерського духу… Саме це сьогодні, актуально, як ніколи.


 

Також до присутніх з емоційним виступом звернулись представники Роздільнянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Військовий комісар Олег Номеровський згадав усіх, хто віддав за цілісність і незалежність України своє життя і закликав вшанувати їх пам'ять хвилиною мовчання. Присутні військові розповіли про нелегкі моменти життя мешканців міст та селищ, військових на межі мирного життя та на лінії фронту.

 
Голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко згадав земляків, яки у зазначений час не змогли бути байдужими і пішли в добровольці…
Його виступ був закінчено загальним виконанням державного Гімну, і це стало своєрідним закінченням урочистої частини заходу.
Для підтримки українських добровольців учасники заходу об’єдналися у патріотичному флешмобі.
У форматі флешмобу учні вшанували мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України. Організатори заходу також мали на меті підкреслити головну тезу: ЦІЛІСНІСТЬ КРАЇНИ - ЦІЛІСНІСТЬ НАРОДУ, ЦІЛІСНІСТЬ ДУМОК І МРІЙ. А також зазначили увагу та турботу про учасників добровольчих формувань, і головне зміцнити патріотичний дух у суспільстві»... Танцювально-рухливу частину підготували Тетяна та Олена Майнови (викладачі хореографічного класу Роздільнянської Школи мистецтв) на базі вихованців хореографічного класу, за підтримки уасників танцювального колективу "Вікторія", народнго хореографічного колективу "Силует" районного Палацу культури та учнівської молоді школи-гімназії Роздільнянської НВК «школи-гімназії» №1 і Роздільнянського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №4.


 

Фінальним акордом флешмобу стало розгортання прапору України.