08.10.2018

Чергове засідання апаратної наради

На черговому засіданні апаратної наради 08 жовтня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко першим питанням обговорили план заходів святкування 14 жовтня Дня Захисника України, Дня Покрови Пресвятої Богородиці,  Дня українського козацтва, чергову річницю створення УПА.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Пояцика інформувала присутніх, що святкування розпочнеться 12 жовтня 2018 року о 15.30 концертним виступом самодіяльних колективів районного Палацу культури та Роздільнянської школи мистецтв.


Основні святкові заходи заплановано провести 14 жовтня 2018 року о 10.00 біля пам’ятника Захисникам України (біля Роздільнянської НВК школа-гімназія №1). Спільно з ГО «Громада Роздільнянщини» пройде святковий мітинг,  Хода із Державним Прапором України від пам’ятника захисникам  України  до пам’ятника Т. Г. Шевченка, для молоді будуть проведені козацькі розваги та багато іншого. Афіша із запланованими заходами буде опубліковано додатково.

З другого питання про роботу із зверненнями громадян за 9 місяців поточного року Єгорівської сільради інформувала присутніх  її очільник Ганна Караман, яка інформувала, що за звітний період надійшло 50 звернень, з яких на особистому прийомі звернулось 37 громадян, листами 13 та 1 колективне звернення. Всього за категоріями надійшли з питання стосовно: аграрної політики і земельних відносин, соціального захисту, житлового господарства, гендерної рівності, комунального господарства та інші. Всі звернення, що надійшли до сільської ради розглянуті на рівні відповідно до повноважень виконкому та сесій.


Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень.

По завершенню наради головою райдержадміністрації Наталією Бараненко надані відповідні  доручень керівникам структурних підрозділам райдержадміністрації.