12.08.2019

Чергове засідання апаратної наради

12 серпня 2018 року пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням голови райдержадміністрації Наталії Бараненко. На порядку денному, першим питання було заслухано про підсумки здійснення Виноградарською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади за 1 півріччя 2019 року з якого доповів голова сільської ради Сергій Бурлаченко.

 

Стосовно повноважень у галузі бюджету, фінансів і цін до сільради за рік по загальному фонду надійшло 3350707 грн. податкових надходжень при плаці 5953600 грн. Здійснюється контроль за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету незалежно від форм власності.

Також здійснюються повноваження в галузях житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і звязку, будівництва, освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту, земельних відносин, созахисту населення та ін.

Що стосується зверення громадян, за І півріччя до виконавчого комітету поступило 53 звернення, що на 1 звернення менше, ніж за відповідний період 2018 року.

З другого питання виступила начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Ірина Довганенко, яка інформувала, що у період січень - червень 2019 року проведено 11 конкурсів на зайняття вакантних понад державної служби, за результатами конкурсу було призначено 8 осіб.

Задля забезпечення якісного рівня професійної підготовки компетентності  та професійного розвитку держслужбовців у звітному періоді пройшли навчання за програмою 4 особи.

 

З питання про хід збирання ранніх зернових культур по району доповів начальник управління розвитку та інвестицій райдержадміністрації Ігорем Романенко. У поточному році збиральна площа ранніх зернових колосових і зернобобових культур по району становила 35962 га, що на 400 га більше в порівнянні з минулим роком. З них озимий ячмінь 7485 гр, озима пшениця 20356 га, ярий ячмінь 404 га, яра пшениця 152 га, нут 220 га, горох 311 га, гірчиця 48 га.

За оперативною інформацією намолочено 93749 т.зерна, середня урожайність зернових культур по району становить 26 ц/га ( в минулому році 33,5 ц/га).

Для своєчасного проведення збиральних робіт господарства району мали в наявності 115 збиральних комбайнів, крім того було залучено з інших підприємств 45 од. високопродуктивних комбайнів. Господарства на період жнив були забезпечені паливно-мастильними матеріалами, необхідними для виконання збиральних робіт.

Також, Ігор Олексанщдрович інформував, що зменшилась урожайність у порівнянні з минулим роком на горох 10,8 ц/га (у минулому році 12,3 ц/га) та озимого ріпаку 14,0 ц/га (20ц/га).

Аграріям р-ну ще належить зібрати соняшник 11454,0 га

Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень.