09.07.2018

Чергова апаратна нарада під головуванням Наталії Бараненко.

09 липня 2018 року пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням голови райдержадміністрації Наталії Бараненко.

На початку наради присутнім було доведено про найбільш значні заходи минулого тижня, а саме проведення наради з органами місцевого самоврядування, де було обговорені актуальні питання, також проведено нараду з подолання стихійної торгівлі. Особливо було окреслено, що згідно з Указом Президента України 4 липня вітали працівників поліції з Днем Національної поліції України та відзначили День Івана Купала на території Лиманської селищної ради, на який було запрошено народним депутатом України Олександром Пресманом українські естрадні співаки, музиканти, народні артисти України Брати Яремчуки.


З першим питанням про проведену роботу сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації виступила завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Ірина Змієвська. За 2017-2018 роки сектором було розглянуто 359 проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з яких: надано містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки по 8 об'єктам будівництва; виготовлено 28 будівельних паспортів; оформлено 8 паспортів прив'язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та продовжено дію ще 9-ти паспортів прив'язки та погоджено завдання на розроблення генеральних планів  та планів зонування населених пунктів Роздільнянського  району на території Виноградарської сільської ради: c.Виноградар, с.Вакулівка, с.Перше Травня; на території Кіровської  сільської  ради: с. Благодатне, с.Калантаївка; на території Лиманської селищної ради: смт. Лиманське.


Про участь у VI Міжнародному фестивалі мистецтв «Морський коник» народного вокального ансамблю «Слов’яночка», Народного театру естради та Зразково вокального ансамблю «Чарівниця» доповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Пояцика, які обійняли призові місця в різних номінаціях.

Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень.

По завершення наради головою райдержадміністрації Наталією Бараненко надала перелік доручень керівникам структурних підрозділам райдержадміністрації.