11.06.2018

Чергова апаратна нарада під головуванням Наталії Бараненко

11 червня 2018 року пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням голови райдержадміністрації Наталії Бараненко.

Перед розглядом питань порядку денного Наталія Вікторівна довела до присутніх про основні заходи які відбулись минулого тижня, а саме: початок оздоровчої компанії в районі, участь  Кам’янської команди у Всеукраїнській дитячій-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура") яка проходитиме в Білгород-Дністровську, засідання позачергової сесії районної ради за участю заступника начальника служба автомобільних доріг Івана Ханчевського та ГО «АвтоЄвроСила», інші робочі питання.

 

З першим питанням про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року інформувала Віра Трачук – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Було зазначено, що протягом відпочинку за кошти районного бюджету планується охопити 908 дітей, а саме: 90 дітей в таборі відпочинку з денним перебуванням «Патріот», 120 дітей в спортивному таборі відпочинку «Чемпіон», ДП УДЦ «Молода гвардія» 22 дитини, МДЦ «Артек» (м.Київ) 26 дітей в санаторію «Мала долина» - 7 дітей. Особливу увагу під час оздоровчої компанії було приділено дітям позбавлених батьківського піклування, сиротам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, діти учасників АТО та ін.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Новоукраїнській сільській раді за І квартал 2018 року доповів сільський голова Володимир Драган, який зазначив, що за звітний період до сільради надійшло 29 звернень, основними питаннями серед яких були земельні відносини, соціальний захист, житлово-комунальне господарства, охорони правопорядку та інше.

Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень.

По завершення наради головою райдержадміністрації Наталією Бараненко надала перелік доручень керівникам підрозділам райдержадміністрації.