16.05.2019

Проведено онлайн конференцію з відповідальними особами районних державних адміністраціях з питань запобігання та виявлення корупції.

15 травня 2019 року під головуванням завідувача сектору запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації Петра Бальжика було проведено онлайн конференцію з відповідальними особами районних державних адміністраціях з питань запобігання та виявлення корупції.


Представники Роздільнянянської районної державної адміністрації: Ольга Головко - керівник апарату та Катерина Кідготко – в.о. завідувача юридичного сектору апарату районної державної адміністрації долучилися до проведення вищезазначеного заходу.

На порядку денному були представлені найбільш обговорювані питання щодо діяльності уповноважених осіб\підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції. Представниками обласної державної адміністрації були надані усні роз’яснення згідно положень антикорупційного законодавства України, були надані методичні рекомендації для подальшої співпраці.