Новини

 • 07.12.2018

  Повідомлення

  12 грудня 2018 року об 11.00 у залі засідань (м.Роздільна, вул.Незалежності 9, ІІ поверх) відбудеться засідання Ради регіонального розвитку в Роздільнянському районі.


  На розгляду Ради розглядатимуться такі питання:

  - про соціально-економічний розвиток Роздільнянського району за 2014-2018 роки;

  - про перспективний план соціально-економічного розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки.


  На засідання запрошуються керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районні відділи (управління) територіальних підрозділів, центральні органи виконавчої влади, голови постійних комісій Роздільнянської районної ради, представники громадськості та засоби масової інформації.

 • 07.12.2018
 • 07.12.2018
 • 07.12.2018
 • 07.12.2018
 • 06.12.2018
 • 06.12.2018
 • 06.12.2018
 • 06.12.2018
 • 06.12.2018
 • 06.12.2018
 • 06.12.2018

  Вітання голови Одеської обласної державної адміністрації

  Максима Степанова з Днем Збройних Сил України 

   

  Можливість жити в мирі на своїй землі – найвища цінність, якої прагнуть українці сьогодні.

  І за останні роки ми чітко усвідомили – мир можливий, якщо бути сильними. Це єдина формула, яка здатна зберегти територіальну цілісність. З таким розумінням чотири роки тому почалося відродження боєздатної української армії.

  За цей короткий період вона увійшла до десятки найкращих у Європі. І хоча це є проявом сили, наші війська створені для миру! У нинішньому вигляді Збройні Сили України укріпляють фундамент державності. Сучасна і сильна армія вселяє впевненість у завтрашньому дні. Це дозволяє будувати школи, лікарні, дороги і стадіони - будувати майбутнє.

  Наші захисники, дякую вам за професійність, мужність та відданість! Кожна перемога – це крок до миру, який так потрібен кожній родині. Добробуту, здоров’я і чистого неба!

   

  Зі святом! Слава Україні!

 • 06.12.2018

  Шановні наші захисники,
  прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!


  6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

  Спасибі за вашу працю, за високий професіоналізм, відмінну бойову виучку, за відданість присязі, за високий прояв патріотизму. Ви надійний щит Вітчизни, гарант територіальної цілісності та суверенітету.

  Бажаю щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв, а канонади звучали лише під час святкових салютів. Хай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.

  Ми щиро віримо, що наше щасливе, спокійне і мирне майбутнє в надійних руках.


  З повагою
  Голова райдержадміністрації                                 Н.В.Бараненко

 • 05.12.2018
 • 05.12.2018

 • 05.12.2018

       Районна державна адміністрація вітає працівників відділу статистики у районі з професійним святом – Днем працівників статистики.

       Ваша праця є надзвичайно потрібною і актуальною для аналізу і прийняття рішень у різних сферах діяльності на всіх рівнях державного управління. Щоденна наполеглива праця відділу статистики у районі дає змогу оперативно і дієво впливати на окремі проблемні питання, розробляти прогнозні показники соціально – економічного розвитку району.

       Працівникам статистики притаманні глибокі знання, високий професіоналізм, чіткість і акуратність у роботі з величезним масивом цифрової інформації. І все це стосується жіночого колективу, представники якого традиційно забезпечують також і сімейний затишок.

       Колективу відділу висловлюємо слова подяки і найсердечніші побажання в житті. Нехай радість і щастя, благополуччя і міцне здоров’я, сімейна злагода і безхмарне небо будуть надійними супутниками всім вам на довгі роки. Досягнень вам у роботі і шани від людей!


  З повагою
  голова райдержадміністрації                                Н.В. Бараненко

 • 05.12.2018
 • 05.12.2018
 • 05.12.2018
 • 05.12.2018

            5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

            З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

             Жителі нашого району не залишаються осторонь проблем держави: це прості люди, учні, підприємці, працівники та пенсіонери.
             Впевнена – кожен мешканець району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям.

            Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

           Нехай кожен добрий вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!


  З повагою
  голова райдержадміністрації                                      Н.В. Бараненко