07.03.2018

Повідомлення про початок громадських слухань по проекту містобудівної документації «Детальний план території орієнтованою площею 135,00 га для будівництва та обслуговування..."

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Повідомляємо про початок процедури громадських слухань по проекту містобудівної документації «Детальний план  території  орієнтованою площею 135,00 га для   будівництва     та   обслуговування   об'єктів енергетики - сонячних електростанцій, що знаходиться на території Роздільнянської міської ради  Роздільнянського  району  Одеської області (за   межами   населеного   пункту)».

Детальний план території  розробляється на підставі розпорядження Роздільнянської РДА №682/А -2017 від 15 листопада 2017 р.

Матеріали проекту Детального плану території представлено для ознайомлення в секторі містобудування та архітектури Роздільнянської райдержадміністрації. Пропозиції по проекту Детального плану території приймаються з 14 березня до 15 квітня 2018 року за адресою: 67400, Одеська обл., Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Європейська, 37а, каб. №17.

Пропозиції надаються фізичними та юридичними особами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, назви та адреси юридичної особи повинні містити обґрунтування, з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.