14.05.2018

Відбулися громадські слухання по проекту містобудівної документації

11 травня 2018 року об 1100  в приміщенні райдержадміністрації відбулися громадські слухання по проекту містобудівної документації «Детальний план  території  орієнтованою площею 135,00 га для будівництва та обслуговування об'єктів енергетики - сонячних електростанцій, що знаходиться на території Роздільнянської міської ради  Роздільнянського  району  Одеської області (за   межами   населеного   пункту)». Проект розроблений колективом ПП «Астор-Юг» на замовлення Роздільнянської районної державної адміністрації.

 

Ділянка, яка розглядалась  даним детальним планом знаходиться в південно-східній частині м. Роздільна (територія бувшого ДППЗ «Роздільнянський»). Площа земельної ділянки, на яку розробляється детальний план території складає 131,30 га. Площа земельної ділянки запропонованої для відведення 135,00 га.

За результатами розгляду містобудівної документації, враховуючи зауваження та пропозиції громадськості, комісія вирішила погодити проект «Детальний план  території  орієнтованою площею 135,00 га для будівництва та обслуговування об'єктів енергетики - сонячних електростанцій, що знаходиться на території Роздільнянської міської ради  Роздільнянського  району  Одеської області (за   межами   населеного   пункту)».