12.03.2019

Проведено консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо організації та проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України»

12 березня 2019 року у приміщенні адміністративної будівлі м. Роздільна, вул.. Незалежності 9 проведено консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо організації та проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» з нагоди 75-ої річниці визволення України та району від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939 –1945 років.


У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Тарнавська, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Знахарук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Пояцика, завідувач сектору цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Анатолій Сташевський, завідувач сектору комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Ольга Ладунська-Амонс, секретар Роздільнянської міської ради Олександр Ісаєв, директор КЗ "Роздільнянський районний народний історико-краєзнавчий музей" Віра Шняга, представник Роздільнянської районної організації ветеранів Одеської області.

У межах заходу було обговорено пропозиції та зауваження  громадськості щодо організації та проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та відзначення 75-ої річниці визволення нацистських загарбників у Другій світовій війні у Роздільнянському районі.