25.02.2020

Відбулася нарада щодо підведення підсумків діяльності підпорядкованих підрозділів за 2019 рік

24 лютого 2020 року у м. Роздільна, в 5-му державному пожежно-рятувальному загоні (ДПРЗ) ГУ ДСНС України в Одеській області, що на вул. Європейська, 48 під головуванням начальника 5-го ДПРЗ, полковника служби цивільного захисту – Олександра Ярового відбулася нарада з підведення підсумків діяльності пожежно-рятувальних підрозділів загону за 2019 рік.

У нараді взяли участь: керівники пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області: Роздільнянського, Березівського, Великомихайлівського, Іванівського, Захарівського Роздільнянського, Миколаївського та Ширяївського районів.


Заступник начальника 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області – Ігор Стефанчук доповів присутнім про стан оперативно-службової діяльності підрозділів 5 ДПРЗ  ГУ ДСНС України в Одеській області за 2019 рік. Зокрема, він довів учасникам наради інформацію з таких актуальних питань: аналіз небезпечних подій та надзвичайних ситуацій, що виникли у підпорядкованих районах за 2019 рік, стан газодимозахисної служби у пожежно-рятувальних підрозділах, стан утримання джерел протипожежного водопостачання, стан дотримання дисципліни і законності, робота щодо профілактики та запобігання проявам корупційних діянь, аналіз фінансово-господарської діяльності та матеріально-технічне забезпечення.

 Начальник 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту – Олександр Яровий, підвів підсумки роботи пожежно-рятувальних підрозділів 5-го ДПРЗ за 2019 рік та наголосив на виконанні пріоритетних завдань і рішень колегії Головного управління ДСНС України в Одеській області від 14 лютого 2020 року.

                                                     Сергій ШМОРГАЛ,

Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                              ГУ ДСНС України в Одеській області