01.08.2019

У с. Виноградар рятувальники разом з соціальними фахівцями сільської ради нагадали багатодітним та малозабезпеченим родинам - правила пожежної безпеки

З початку 2019 року на території Роздільнянського району виникло 130 пожеж, внаслідок яких загинуло троє людей.  З метою запобігання пожеж у житловому секторі, виникнення небезпечних подій різного характеру, загибелі і травмування людей на них, роздільнянські рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи у сільській місцевості Роздільнянського району.

Так, 31 липня 2019 року у селі Виноградар - співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області разом з соціальними фахівцями Виноградарської сільської ради провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з багатодітними та малозабезпеченими родинами, під час яких розповіли громадянам правила пожежної безпеки у побуті. Також, співробітники ДСНС України нагадали мешканцям села правила пожежної безпеки під час відпочинку у природних екосистемах у літній пожежонебезпечний період, попередили про адміністративну, кримінальну відповідальність та негативні наслідки від самовільного і навмисного спалювання сухої рослинності.   


Подвірним обходом було охоплено 7 будинків, у яких мешкає понад 30 людей, переважна більшість з яких були діти.  під  час особистих бесід з батьками та дітьми рятувальники розповіли селянам: про останні пожежі, що сталися у житловому секторі Роздільнянського району та нагадав їм про резонансну трагічну пожежу, внаслідок якої загинуло четверо малолітніх дітей на пожежі, що сталася 1 липня 2019 року у с. Чорна Окнянського району.

Також, співробітники ДСНС України нагадали мешканцям села Виноградар з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті влітку, дав корисні поради, як убезпечити свою домівку від загорань та як правильно і безпечно користуватися електро побутовими і газовими приладами, як недопустити перевентаження електромережі та інше.

Під час рейду велику увагу рятувальники приділили запобіганню нещасних випадків серед дітей. Зокрема, співробітники ДСНС України закликали батьків дітей, щоб вони у жодному разі, не залишали дітей без нагляду дорослих та постійно навчали їх правилам безпеки життєдіяльності. А дітям в ігровій формі рятувальники розлого розповіли про основні правила пожежної безпеки у побуті та роз’яснили, як правильно діяти у разі виникнення пожежі.       

Наостанок, фахівці ДСНС України застерегли мешканців села Виноградар від пожеж, провели з ними протипожений інструктаж та роздали батькам та дітям листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки у побуті.

Начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту – Сергій Кузьменко, укотре закликає мешканців Роздільнянського району, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті!

Шановні громадяни!

У жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих!

Не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою та справністю - електропобутових та газових приладів. Бережіть своє життя та оточуючих!

                                                  

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області