12.03.2020

У с. Понятівка рятувальники разом з працівниками поліції розповіли громадянам - правила пожежної безпеки у побуті

У березні 2020 року на території Роздільнянського району у житловому секторі сталося 4 пожежі. Найбільш поширеними причинами загорань у побуті є: коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

З метою запобігання пожеж у житловому секторі, співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області разом з дільничними інспекторами Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців села Понятівка. В основному рейдом були охоплені люди середнього та похилого віку.


Фахівці ДСНС та полісмени провели профілактичні бесіди з мешканцями населеного пункту під час, яких нагадали селянам правила пожежної безпеки у побуті. Зокрема, рятувальники розповіли про пожежі, що виникли у березні 2020 року в житловому секторі Роздільнянського району, з яких причин найчастіше виникають пожежі в опалювальний період, як правильно та безпечно користуватися пічним опаленням, газовими і електро побутовими приладами, як не допустити перевантаження електромережі та інше. Також, фахівці ДСНС та працівники поліції застерегли дорослих, щоб вони у жодному разі,  не залишали дітей без нагляду.  

Наостанок, рятувальники застерегли громадян від пожеж та роздали їм листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки у побуті.

Тож, роздільнянські рятувальники сподіваються, що найкращим результатом таких профілактичних заходів буде зменшення кількості загорань та надзвичайних подій у житловому секторі.

Начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області – Сергій КУЗЬМЕНКО, укотре закликає мешканців Роздільнянського району суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті:

Шановні громадяни!

Суворо дотримуйтеся правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою та справністю - пічного опалення, електропобутових та газових приладів.

У жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. Бережіть своє життя та оточуючих!

 

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області