02.12.2019

У підрозділах 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області було проведено стройові огляди - ширяївських та захарівських рятувальників

У пожежно-рятувальних підрозділах 5-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області проходять стройові огляди особового складу. До складу 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області входять пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС - Березівського, Великомихайлівського, Іванівського, Захарівського Роздільнянського, Миколаївського та Ширяївського районів.  

Так, 29 листопада 2019 року у державній пожежно-рятувальній частині №38 смт. Ширяєве, що на вул. Ломоносова, 95 відбувся стройовий огляд щодо перевірки зовнішнього вигляду, службових посвідчень, комплектування тривожних валіз та наявності засобів індивідуального захисту органів дихання. 

Огляд проводив начальник 5-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту -  Олександр Яровий.


З початку Олександр Володимирович ознайомився з особовим складом підрозділу та довів ширяївським рятувальникам основні вимоги керівництва та завдання на осінньо-зимовий період. 

Після чого відбувся стройовий огляд, щодо перевірки зовнішнього вигляду, службових посвідчень, комплектування тривожних валіз та наявності засобів індивідуального захисту органів дихання. Під час перевірки були виявлені недоліки та зауваження на які були відведені терміни на їх усунення.

Аналогічний стройовий огляд відбувся у державній пожежно-рятувальній частині №37 смт. Захарівська, що на вул. Одеська 16 «А».

 Огляд проводив заступник начальника 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області  -  Ігор Стефанчук. Також, під час перевірки були виявлені недоліки та зауваження на які були відведені терміни на їх усунення.

 

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області