04.07.2019

У м. Роздільна рятувальники здійснили два виїзди на ліквідацію пожеж у житловому секторі.

Протягом, 30 червня 2019 року у м. Роздільна рятувальники здійснили два виїзди на ліквідацію пожеж у житловому секторі. 

Так, 30 червня 2019 року о 14:19 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Г. Кірпи горить не житловий будинок.


Через 4 хилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. За годину пожежні ліквідували пожежу. Вогонь знищив сміття та підлогу у занедбаному будинку на загальній площі 40 м².

Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожеж – необережне поводження з вогнем невстановленою особою

І цього, ж дня о 16:58 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Київська на приватному домогосподарстві горять господарські споруди.


Через 8 хвилин на місце виклику прибуло пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. Годину та 10 хвилин знадобилося рятувальникам, щоб ліквідувати пожежу у господарських спорудах та врятувати від розповсюдження вогню поруч розташований житловий будинок.

Загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при проведені зварювальних робіт.

Загалом, від початку 2019 року на території Роздільнянського району сталося 94 пожежі, внаслідок яких загинуло двоє осіб.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером «101»! Бережіть своє життя та оточуючих!

 

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ  

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області