17.07.2019

У м. Роздільна рятувальники розповідали працівникам ПрАТ «Роздільнянський елеватор» - правила пожежної та техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки

З метою попередження виникнення пожеж у місцях зберігання та переробки врожаю - 16 липня 2019 року у м. Роздільна співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області розповіли працівникам технічного персоналу ПрАТ «Роздільнянський елеватор» - правила пожежної та техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки та провели з ними додатковий протипожежний інструктаж.


Зокрема, співробітники ДСНС України нагадали працівникам цього агропромислового підприємства - основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки на потенційно-небезпечних об’єктах, розповіли з яких причин найчастіше виникають пожежі на елеваторах, комбікормових заводах, зерносховищах та роз’яснили їм алгоритм дій під час виникнення пожежі.   

Також, рятувальники показали працівникам елеватору, як правильно експлуатувати і користуватися вогнегасниками та як за допомогою первинних засобів пожежогасіння швидко і правильно ліквідовувати  пожежу на ранній стадії її виявлення.

 

                                                            Сергій ШМОРГАЛ,

                                                             Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                              ГУ ДСНС України в Одеській області