26.11.2019

У м. Роздільна рятувальники 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області удосконалювали свою професійну підготовку

Рятувальники 5-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області приділяють велику увагу удосконаленню своєї професійної підготовки, щоб успішно ліквідовувати пожежі і надзвичайні ситуації та бути завжди готовим до дій за призначенням.

Так, 25 листопада 2019 року у державній пожежно-рятувальній частині №32 м. Роздільна, що вул. Європейська, 48 було проведене теоретичне та практичне заняття з начальниками караулів, начальниками та заступниками начальників пожежно-рятувальних частин 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області під час якого рятувальники навчалися, як правильно заповнювати службову документацію та відпрацьовували нормативи. До складу 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області входять пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС - Березівського, Великомихайлівського, Іванівського, Захарівського Роздільнянського, Миколаївського та Ширяївського районів.  


 Заняття провів головний фахівець відділу організації роботи та готовності підрозділів Управління реагування на надзвичайні ситуації, капітан служби цивільного захисту – Сергій Кнуренко. Зокрема, фахівець ДСНС надав практичну допомогу рятувальникам щодо правильності ведення та оформлення службової документації та ведення наглядових справ.


Також, Сергій Кнуренко наголосив увагу присутніх на своєчасній здачі форм звітності у кінці року та надав практичну допомогу щодо правильного догляду та експлуатації ПТО на пожежно-рятувальному автомобілі та інше.      

 

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області