22.11.2019

Співробітники – ДСНС, місцевої поліції та служби у справах дітей Роздільнянської райдержадміністрації нагадали родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах – правила пожежної безпеки у побуті

У листопаді 2019 року на території Роздільнянського району виникло 10 пожеж, три з яких виникли у житловому секторі, загиблих та постраждалих – немає. Роздільнянські рятувальними разом з представниками відомчих організацій району продовжують проводити масово-роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж у побуті серед найбільш незахищених категорій населення. 

21 листопада 2019 року з   метою запобігання пожеж у побуті та нещасних випадків серед дітей - співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ  ДСНС України в Одеській області та ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області  та  служби у справах дітей Роздільнянської райдержадміністрації

провели спільний профілактичний рейд у м. Роздільна на вулицях – БМП 823, Козацька, Жовтнева з відвідуванням будинків у яких мешкають родини, які опинилися у складних життєвих обставинах.  Загалом, учасниками рейду було охоплено понад 20 осіб, переважна більшість з яких були діти.

Під час заходу, співробітник ДСНС України, майор служби цивільного захисту - Сергій Шморгал розповів дітям і нагадав батькам багатодітних родин та їх дітям - правила пожежної безпеки у побуті, основні причини виникнення та сумні наслідки пожеж, що виникають у житловому секторі в осінньо-зимовий період та головне застеріг, як їх уникнути. Також, рятувальник довів їм інформацію про ситуацію з пожежами, що виникли  у житловому секторі Роздільнянському районі восени поточного року, а також ознайомив відвідуваних громадян з останніми трагічними випадками загибелі дітей на пожежах, що сталися  у листопаді місяці в Україні.  

А інспектор ювенальної превенції Роздільнянського відділу ГУ НП в Одеській області лейтенант поліції - Дмитро Горобець нагадав батькам їх права і обов’язки та попередив їх про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків - ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 166 Кримінального Кодексу України.

 Наостанок, співробітники - ДСНС України і поліції  провели з батьками та дітьми багатодітних родин інструтаж з дотримання правил пожежної безпеки у побуті, роздали їм листівки з їх нагадуванням. Також, учасники рейду суворо попередили батьків, що б вони у жодному разі, не залишали дітей без нагляду та постійно навчали їх правил безпеки життєдіяльності.  

Такі спільні профілактичні рейди співробітники ДСНС України та поліції будуть проводити у подальшому, в інших населених пунктах Роздільнянського району.

«Шановні батьки!

Укотре закликаємо Вас, у жодному разі, не залишати своїх дітей без нагляду, ховати від них сірники, запальнички, не дозволяти їм розпалювати багаття та постійно роз’яснювати їм правила безпеки життєдіяльності у побуті, під час перебування вдома, на вулиці, у школі та громадських місцях», - закликав Сергій Кузьменко, начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.  

А тим часом, роздільнянські рятувальники сподіваються, що найкращим результатом таких спільних рейдів буде відсутність пожеж і нещасних випадків серед дітей.

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області