10.03.2020

Привітали жінок пожежно-рятувальної служби зі святом - 8 Березня

 6 березня 2020 року в актовій залі 5-го державного пожежно-рятувального загону (далі ДПРЗ) ГУ ДСНС України в Одеській області, жінок, які працюють у пожежно-рятувальній службі м. Роздільна  привітали з Міжнародним жіночим днем - 8 Березня.

На захід до рятувальників завітали почесні гості: голова Роздільнянської районної державної адміністрації – Сергій Приходько, заступник голови Роздільнянської районної ради - Сергій Крилов та Роздільнянський міський голова – Валерій Шовкалюк.


  Начальник  5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту Олександр Яровий та почесні гості щирими вітаннями привітали жінок з святом весни, любові, краси – 8 Березня і побажали усім їм міцного здоров’я, щастя, кохання, радості, наснаги і успіхів у роботі та всього найкращого.

 Жінки невтомно працюють у 5-му ДПРЗ та ДПРЧ №32 м. Роздільна, проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність. Керівники  органів місцевої влади та місцевого самоврядування Роздільнянського району і м. Роздільна та начальник 5 ДПРЗ Олександр Яровий - подякували жінкам за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня нагородили їх грамотами: інженера (з пожежно-рятувальних робіт) 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області - Марину Каранфілову, завідувача групи персоналу 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області - Олену Кожанову, головного бухгалтера - Світлану Широкопояс, бухгалтерів групи економіки та фінансів - Оксану Зарубенко, Анастасію Левінцову 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, диспетчерів державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна – Олену Голубову, Лілію Непочатову та Тетяну Подольську.


Жінки 5-го ДПРЗ та ДПРЧ №32 м. Роздільна вдячні начальникові Головного управління ДСНС України в Одеській області, полковнику служби цивільного захисту  - Вадиму Шулюку за щирі поздоровлення зі святом – 8 Березня та вручені їм грамоти від обласного управління ДСНС.

«Напередодні, такого чудового жіночого свята – 8 березня, мені було приємно в урочистій, святковій обстановці отримати грамоту від Головного управління ДСНС України в Одеській області та почути слова подяки від керівництва за мою щоденну  працю», - поділилася враженнями Марина Каранфілова інженер (з пожежно-рятувальних робіт) 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.   

                                                      

           Сергій ШМОРГАЛ,

                                                      Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                       ГУ ДСНС України в Одеській області