До уваги виборців!

Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. 
Виборцям, які захочуть голосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, але будуть знаходитись у іншому місці, ніж зареєстрована виборча адреса, і не зможуть проголосувати на виборчій дільниці, до якої відноситься зареєстрована виборча адреса виборця (реєстрація, що записана у паспорті), за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси. 
Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви. 
Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до якої додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
Інші виборці подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (довідка з сільської/селищної ради про постійне проживання). У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникаморгану ведення Реєстру для перевірки достовірності цих копій.
Відділом ведення Державного Реєстру виборців апарату райдержадміністрації розпочато прийом заяв, який триватиме до 19 травня 2014 року включно. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). 
Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено її обґрунтованість та наявність підтверджуючих документів, заявник включений до Реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, керівник відділу видає наказ про тимчасову зміну місця голосування виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою. 
Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
При необхідності уточнення інформації, виборці можуть звертатись безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою:
м.  Роздільна, вул.  Незалежності,9, 
Роздільнянська райдержадміністрація, І поверх, 20 каб.
тел. (04853) 3-21-87
        (04853) 3-15-92