18.12.2015

У ГОСТІ ДО РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

У рамках Всеукраїнського тижня права та з нагоди прийняття 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини Роздільнянським місцевим центр було проведено круглий стіл на тему: «Реалізація дітьми своїх прав – найголовніша цінність демократичного суспільства».

Участь у заході взяли працівники центру надання безоплатної вторинної допомоги: Амаль Шахін - головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги та Тетяна Кулішова - начальник відділу попередньої роботи з клієнтами, І.Г. Шолар - директор Роздільнянського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Т.А. Бєлікова - начальник Роздільнянського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області,  які розповіли про право дітей на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Цільовою аудиторією стали учні 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Роздільна.


Під час круглого столу, окрім права на безоплатну правову допомогу, підіймалися питання соціального захисту дітей, інші права, які вказані в Конвенції ООН про права дитини. Специфіку роботи соціальної служби з особливими категоріями дітей озвучила Ірина Шолар - директор Роздільнянського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Роздільнянської районної державної адміністрації.

Не залишилися без уваги й обов’язки, про які розповіла Ірина Cвирида - представник ГО «Офіс розвитку суспільства «ПРОВЕ»». Особлива увага була звернена на наслідки протиправної поведінки неповнолітніх осіб, це питання було висвітлено Тетяною Бєліковою - начальником Роздільнянського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.

Зустріч виявилась цікава та корисна, інформація необхідна для подальшої співпраці у розвитку правової культури населення та забезпечення права на безоплатну правову допомогу.