23.03.2018

Станьте патронатними вихователями!

     Сімейний патронат – це інноваційна соціальна послуга, яка запроваджується в Україні.

     Ми впевнені: найкращий спосіб захистити дитину-це підтримати рідну сім’ю. Завдання сімейного патронату-не дати дитині втратити рідних маму й тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватися.

    В  той час, як дитина тимчасово (до 3-х місяців) виховується у професійній патронатній сім’ї, соціальні працівники допомагають рідним батькам дитини долати складні життєві обставини, через які її було вилучено: втрату роботи, жорстоке поводження, проблеми з алкоголем тощо.

    Якщо відновити здатність батьків виховувати дитину неможливо, їй підшукають іншу форму сімейного виховання: усиновлення, влаштування під опіку чи піклування або довгострокову прийомну сім’ю.

    Перед тим, як розпочати роботу патронатним вихователям, необхідно пройти спеціальну підготовку-навчальний курс, який дозволить опанувати всі тонкощі роботи з дітьми.

    За надані послуги з догляду та вихованням дитини сім’ї виплачується заробітна плата, допомога на дитину та забезпечується постійна підтримка команди професіоналів.

За додатковою інформацією про сімейний патронат, роль та функції батьків у патронаті звертайтеся до Роздільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: м.Роздільна, будинок побуту «Перлина», ІІІ поверх, 9 кабінет, тел.5-03-81

Ми чекаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.