13.11.2015

Соціальний центр матері та дитини

  З метою створення сприятливих умов для розвитку дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту та на виконання Доручення  Президента України від 27 березня 2013 р. № 1-1/711, наказом ООЦСССДМ від 18.04.2013 р. № 20 «Щодо виконання Доручення Президента України від 27 березня 2013 № 1-1/711» затверджений відповідний План заходів. Даним Планом передбачена діяльність районних та  міських ЦСССДМ, спрямована на вивчення потреб сімей з дітьми та ініціацію створення у районах та містах області соціальних центрів матері та дитини і центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Роздільнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що на початку листопада 2015 року  в м. Одесі відбулось урочисту відкриття комунальної установи «Соціальний центр матері та дитини», в якому взяв участь мер Одеси Геннадій Труханов.

Завдання Центру – надання допомоги молодим мамам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Центр розрахований на одночасне цілодобове перебування в ньому 10 жінок, що знаходяться на останніх місяцях вагітності, та матерів з дітьми віком до 18-ти місяців. Це допомога молодим мамам, які залишилися наодинці зі своїми проблемами.


Жінки, які перебувають тут, будуть забезпечені всім необхідним для догляду за новонародженими. У їхньому розпорядженні – кухня і пральня.  

Кожна молода мама знайде у центрі тепло і турботу. Працівники Центру допоможуть їм також надалі зорієнтуватися в житті – отримати професію, знайти роботу». Для допомоги одиноким матерям у штаті Центру працюватимуть психолог і реабілітолог.

         Комунальна установа «Соціальний центр матері та дитини» розташована за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 47, директор – Табакова Олена В’ячеславівна, тел. 702-23-05.


          У Роздільнянському районі також ведеться відповідна робота щодо створення «Соціального центру матері та дитини», який допоможе молодим матерям  адаптуватися у навколишньому  світі, навчить навикам догляду за дитиною та вирішувати складні життєві обставини. А головне попередить потрапляння немовлят у інтернатні заклади, зменшить кількість дітей-сиріт. Але, нажаль, для відкриття такого центру у Роздільнянському районі не має відповідного приміщення та коштів. Сподіваємось на допомогу небайдужих людей, яких чекаємо з пропозиціями у будинку-побуту «Жемчужина», 3 поверх, 9 кабінет, тел..5-03-81.