25.07.2019

На території Яковлівської сільської ради здійснені профілактичні заходів зі збереження життя та здоров'я дітей в Роздільнянському районі.

25 липня 2019 року на території Яковлівської сільської ради здійснені профілактичні заходів зі збереження життя та здоров'я дітей в Роздільнянському районі.


Начальником відділу з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень служби у справах дітей Оксаною Самсій, провідним спеціалістом відділу з питань усиновлення та піклування служби у справах дітей Тетяною Стельмащук, фахівцем із соціальної роботи Районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Іриною Раду, провідним фахівцем Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області Сергієм Шморгалом відвідано 1 сім᾽я, в яких виховується дитина під опікою та 9 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

За результатами рейду, були відвідані сім’ї, яким були надані роз’ясненння щодо належного виконання батьківських обов’язків та попереджені про адміністративну відповідальність.