22.05.2018

Форум «Жінки за мир»

11-12 травня 2018 року у м.Одеса за підтримки Міністерства соціальної політики України всеукраїнською громадською  організацією «Рада багатодітних сімей України «Велика Родина» було  проведено  ІІ Всеукраїнський Відкритий Форум «Багатодітна сім’я України», присвячений Міжнародному Дню Сім’ї та Міжнародному Дню Матері.

 Проведення подібних заходів – це позитивний крок до зміцнення інституту сімей України, пропаганди народжуваності та підвищення поваги до багатодітних сімей України.

   Від Роздільнянсього району на форумі були присутні: директор Роздільнянського РЦСССДМ – Шолар Ірина Глібівна, яка представляла профільний відділ та  представник багатодітної родини -  Марченко  Ірина Зіновиївна.


   Одне з питань, яке розглядалось на форумі - це «Досягнення взаємодії органів виконавчої влади та громадськості на благо багатодітних сімей».

   У Роздільнянському районі нараховується 876 багатодітних сімей, в яких виховується 2945 дітей. Цим сім’ям постійно приділяється увага зі сторони влади, це  - безкоштовний проїзд у приміському транспорті, пільги при оплаті комунальних платежів, літнє оздоровлення дітей, безкоштовна юридична допомога та інше. Якщо  в сім’ях виникають питання або проблеми, то фахівці із соціальної роботи Роздільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди готові допомогти.