26.03.2019

Допомога сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах

 

    Одним  із напрямків роботи Роздільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є допомога у оформленні документів, які засвідчують особу. Якщо вчасно не вирішити це питання, то сім’ї, які мають дітей   не отримують  державну допомогу на народження  дітей, та інші соціальні виплати. Тому спеціалісти центру приділяють значну увагу ранньому виявленню сімей, у яких існують данні проблеми. Так на початку 2019 року в Яковлівській сільській раді  відбулась зустріч  з особами та сім’ями, які опинились в складній життєвій ситуації, не мають документів, які засвідчують особу  не отримують соціальні виплати. Ініціаторами  та організаторами заходу виступили Роздільнянський районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - фахівець із соціальної роботи Раду Ірина Леонідівна, голова Яковлівської сільської ради -  Павличенко Валентина Станіславівна   та представник  обласної громадської організації «Верітас»  за підтримки представництва Міжнародної організації з міграції Республіки Молдови – Савицька Наталя Володимирівна, яка надала змістовну інформацію стосовно оформлення документів та необхідних довідок.

 

Сім’ї, які прийняли участь у заході отримали  безкоштовну допомогу у оформленні документів, гуманітарну допомогу у вигляді дитячих речей, дитячого ліжечка, продукти харчування та речі першої необхідності.

   Голова Яковлівської сільської  ради Павличенко Валентина Станіславівна  завжди з увагою та небайдужістю ставиться до проблем мешканців сільської ради, а саме завжди допомагає тим, хто потребує уваги , надає посильну допомогу у вигляді дров, продуктів харчування.

Дякуємо усіх за небайдуже ставлення до проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.